Dnia 2021-08-28 14:00 odbył się mecz Preston - Swansea zakończony wynikiem 3-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Preston oraz Swansea zakończyła się wynikiem 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2021-08-28 14:00 na obiekcie sportowym Deepdale odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 5 pomiędzy Preston a Swansea.

Gole strzelali: J. Piroe 19' 0-1 L. Cullen S. van den Berg 21' 1-1 J. Earl E. Riis 45' 2-1 S. Maguire B. Whiteman 52' 3-1

Żółte kartki Preston: Ryan Ledson 59' Daniel Johnson 61' Benjamin Whiteman 71' Scott Sinclair 85'

Żółte kartki Swansea: Steven-Andreas Benda 51'

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Bramall, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Preston stawi czoła Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami West Brom i Cheltenham. Kolejno natomiast Swansea zmierzy się z Millwall. Następne mecze zagra z drużynami Luton i Brighton.

Wielu kibiców śledzi starcia w lidze Championship. Ciekawe piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak Ryan Ledson Steven-Andreas Benda nieprzerwanie gwarantują kapitalnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się nader bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, że są to mecze nużące. Nieustannie natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Dlatego też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić widowiska sportowe znanej ligi Championship. Preston oraz Swansea jak ich udział w lidze Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Deepdale.