Na stadionie Deepdale miało miejsce spotkanie Preston vs West Brom zakończone wynikiem 1-1

Preston vs West Brom 1-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Preston oraz West Brom wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2021-09-18 14:00 na obiekcie sportowym Deepdale odbył się mecz ligi Championship kolejki 8 pomiędzy Preston a West Brom.

Gole strzelali: B. Whiteman 26' 1-0 E. Riis M. Phillips 45' 1-1

Żółte kartki Preston: S. van den Berg 4'

Żółte kartki West Brom: K. Bartley 76'

Czerwone kartki West Brom:

Główny sędzia spotkania - Andy Davies, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Preston zmierzy się już z Cheltenham, następne spotkania z drużynami Birmingham i Stoke City natomiast West Brom z QPR. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff i Stoke City.

Dzisiaj wierni kibice piłki nożnej śledzą niezwykle ciekawe poczynania w lidze Championship. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak m.in. S. van den Berg K. Bartley niejednokrotnie zapewniły wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Natrafiamy na spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania między drużynami ligowymi bywają nader nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, że są to widowiska drętwe. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych orazoglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Preston oraz West Brom jak ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Deepdale.