Birmingham - Preston, wynik meczu: 0-0

Dnia 2021-09-25 14:00 na stadionie St Andrew's Trillion Trophy Stadium rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 9. Zmierzyły się Birmingham oraz Preston.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Birmingham a Preston zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Birmingham: Jérémie Bela 45'

Żółte kartki Preston: Patrick Bauer 39' Jordan Storey 62' Ryan Ledson 72'

Czerwone kartki Birmingham:

Główny arbiter spotkania to Matt Donohue, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Birmingham stawi czoła QPR, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest oraz West Brom a Preston z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami QPR oraz Derby.

Bardzo często mnóstwo fanów futbolu z entuzjazmem śledzi potyczki, które startują w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Jérémie Bela Patrick Bauer nader często zagwarantowały fantastycznym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy bezwzględne faule, idealne bramki czy asysty, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami są niezwykle zażarte, nie często bywa, iż są to potyczki nużące. To też warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Birmingham i Preston jak ich udział w Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak St Andrew's Trillion Trophy Stadium.