Na obiekcie Deepdale dnia 2021-09-28 18:45 miał miejsce mecz Preston vs Stoke City zakończony wynikiem 1-1

Dnia 2021-09-28 18:45 na stadionie Deepdale odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Preston i Stoke City.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Preston a Stoke City zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Nick Powell 6' 0-1 Josh Tymon Benjamin Whiteman 38' 1-1

Żółte kartki Preston: Greg Cunningham 31' Emil Riis 88'

Żółte kartki Stoke City: Leo Østigård 25' Ben Wilmot 83' Sam Clucas 90' Josh Tymon 90'

Czerwone kartki Stoke City:

Sędzią głównym tego spotkania był John Brooks, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Preston zmierzy się już z QPR, następne spotkania z drużynami Derby i Coventry a Stoke City z West Brom. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd i Bournemouth.

Oddani fani z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle interesujące potyczki, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak Greg Cunningham Leo Østigård częstokroć zapewniły swoim miłośnikom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Obserwujemy książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne faule, które dodają wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Interesujące zmagania pomiędzy graczami bywają zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż widowiska nas męczą. Z tego względu warto śledzić mecze piłkarskie ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Preston oraz Stoke City z ligi Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Deepdale.