Mecz QPR - Preston, wynik 3-2

QPR - Preston, wynik 3-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy QPR a Preston zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-2.

W dniu 2021-10-02 14:00 na obiekcie sportowym Kiyan Prince Foundation Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą QPR i Preston.

Gole strzelali: L. Dykes 17' 1-0 E. Riis 27' 1-1 S. Maguire J. Earl 46' 1-2 J. Dunne 71' 2-2 I. Chair 74' 3-2 L. Dykes

Żółte kartki QPR: L. Amos 90'

Żółte kartki Preston:

Czerwone kartki QPR:

Główny sędzia meczu - Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna QPR stawi czoła Fulham, następne spotkania z drużynami Blackburn i Peterborough. Kolejno natomiast Preston z Derby. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Blackpool.

Coraz częściej liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi starcia ligi Championship. Mocne zespoły piłkarskie i piłkarze jak L. Amos raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się zażarte, nie często zdarza się koniec końców, że spotkania nas męczą. Nieprzerwanie natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Championship i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak QPR i Preston w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Kiyan Prince Foundation Stadium.