Mecz Nottingham Forest kontra Preston, wynik 3-0

W dniu 2021-11-06 15:00 na obiekcie sportowym The City Ground rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 17 pomiędzy Nottingham Forest a Preston.

Pierwsza połowa meczu między Nottingham Forest oraz Preston zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: L. Grabban 32' 1-0 J. Colback 41' 2-0 L. Grabban 70' 3-0

Żółte kartki Nottingham Forest: Lewis Grabban 50' Lyle Taylor 90'

Żółte kartki Preston: Andrew Hughes 26' Alistair McCann 43' Jordan Storey 52'

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Nottingham Forest stanie naprzeciw Reading, następne spotkania z drużynami Luton i West Brom natomiast Preston zmierzy się z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough i Fulham.

Mnóstwo fanów śledzi ciekawe starcia ligi Championship. Utalentowane futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Lewis Grabban Andrew Hughes stale sprawiają swoim stałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Regularnie trafiamy na wyśmienite asysty i gole, bezlitosne faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Niesamowite potyczki między graczami zdarzają się nader bezkompromisowe, nie często zdarza się, że mecze nas męczą. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Nottingham Forest oraz Preston w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, The City Ground.