Mecz Preston - Cardiff zakończony wynikiem 1-2 na stadionie Deepdale

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Preston i Cardiff zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2021-11-20 15:00 na obiekcie sportowym Deepdale rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 18 pomiędzy Preston a Cardiff.

Gole strzelali: S. Maguire 2' 1-0 M. McGuinness 51' 1-1 W. Vaulks J. Collins 66' 1-2 R. Giles

Żółte kartki Preston: Greg Cunningham 57' Daniel Iversen 66'

Żółte kartki Cardiff: Perry Ng 35' Rubin Colwill 87' Mark Harris 88'

Czerwone kartki Cardiff:

Sędzią głównym tego spotkania był Leigh Doughty, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Preston zmierzy się już z Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Fulham i Blackburn a Cardiff z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Luton i Sheffield Utd.

Coraz częściej oddani fani śledzą bardzo interesujące poczynania, które dotyczą ligi Championship. Składające się z utalentowanych obrońców i napastników drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Greg Cunningham Perry Ng raz za razem zapewniły pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Bardzo często obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się żółtą kartką, przepiękne bramki i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że są to spotkania statyczne. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Preston i Cardiff i ich udział w lidze Championship zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Deepdale.