Blackburn - Preston, wynik spotkania 1-0

Blackburn - Preston 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Blackburn a Preston zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2021-12-04 15:00 na stadionie Ewood Park odbył się mecz ligi Championship kolejki 21 pomiędzy Blackburn a Preston.

Gole strzelali: B. Brereton 53' 1-0 R. Khadra

Żółte kartki Blackburn: Darragh Lenihan 15' Jan Paul van Hecke 65' Lewis Travis 69'

Żółte kartki Preston: Emil Riis 65' Ched Evans 83'

Czerwone kartki Blackburn:

Główny sędzia meczu to Gavin Ward, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Blackburn stanie naprzeciw Bournemouth, następne spotkania z drużynami Birmingham i Hull City. Kolejno natomiast Preston z Barnsley. Następne mecze zagra z drużynami Millwall i Sheffield Utd.

Coraz częściej liczni kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi Championship. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Darragh Lenihan Emil Riis wielokrotnie zaserwowały wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami futbolowymi są zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, iż mecze przynudzają. Trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, idealne bramki oraz asysty, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Championship. Blackburn oraz Preston jak ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Ewood Park.