Preston - Barnsley, wynik meczu 2-1

Preston - Barnsley zakończony wynikiem 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Preston a Barnsley wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2021-12-11 15:00 na obiekcie sportowym Deepdale rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Preston i Barnsley.

Gole strzelali: Alan Browne 57' 1-0 Daniel Johnson Cauley Woodrow 65' 1-1 Callum Brittain Daniel Johnson 78' 2-1 Ryan Ledson

Żółte kartki Preston:

Żółte kartki Barnsley: Cauley Woodrow 27' Mads Juel Andersen 77'

Czerwone kartki Barnsley:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Preston stawi czoła Millwall, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i West Brom natomiast Barnsley zmierzy się z West Brom. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City i Blackburn.

Liczni kibice z zaangażowaniem śledzą starcia, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak między innymi Cauley Woodrow niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym fanom wiele wrażeń. Często obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe zmagania między zawodnikami ligowymi bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa, że są to spotkania nużące. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Championship. Preston i Barnsley oraz ich udział w Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Deepdale.