Stoke City vs Preston, wynik spotkania - 1-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między Stoke City oraz Preston wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2022-01-03 15:00 na stadionie bet365 Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 26 pomiędzy Stoke City a Preston.

Gole strzelali: B. Wilmot 46' 1-0 J. Chester B. Potts 59' 1-1 D. Johnson A. Hughes 81' 1-2 B. Whiteman

Żółte kartki Stoke City: Joe Allen 64' Alfie Doughty 79' Thomas Ince 90'

Żółte kartki Preston: Andrew Hughes 49' Ryan Ledson 90'

Czerwone kartki Stoke City:

Czerwone kartki Preston:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Simpson. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Stoke City stanie naprzeciw Barnsley, następne spotkania z drużynami Hull City oraz Fulham a Preston zmierzy się z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd oraz Swansea.

Bardzo często wielu kibiców śledzi pasjonujące poczynania w lidze Championship. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Joe Allen Andrew Hughes raz za razem sprawiają pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Potyczki między zawodnikami są niezwykle zajadłe, nie często bywa, że mecze przynudzają. Obserwujemy bezwzględne faule, przepiękne bramki i asysty gwarantujące wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Championship oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Stoke City oraz Preston i ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, bet365 Stadium.