Preston - Birmingham, wynik meczu - 1-1

Pierwsza część spotkania pomiędzy Preston a Birmingham zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-01-15 15:00 na obiekcie sportowym Deepdale odbył się mecz ligi Championship kolejki 27 pomiędzy Preston a Birmingham.

Gole strzelali: P. Bauer 31' 1-0 A. Browne S. Hogan 86' 1-1 R. Woods

Żółte kartki Preston: Benjamin Whiteman 72'

Żółte kartki Birmingham: Teden Mengi 56'

Czerwone kartki Birmingham:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Davies, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Preston stawi czoła Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Swansea oraz West Brom. Kolejno natomiast Birmingham podejmie Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Barnsley oraz Peterborough.

Dzisiaj wielu kibiców śledzi pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Mocne futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Benjamin Whiteman Teden Mengi często gwarantują swoim stałym kibicom wiele pozytywnych wrażeń. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zajadłe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to mecze usypiające. Zdarzają się nieczyste faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, idealne asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich orazprzeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Preston oraz Birmingham i ich udział w Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Deepdale.