Mecz Preston vs Bristol City zakończony wynikiem 2-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Preston a Bristol City wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-01-29 15:00 na obiekcie sportowym Deepdale rozegrał się mecz ligi Championship kolejki Regular Season - 29. Zmierzyły się Preston oraz Bristol City.

Gole strzelali: C. Martin 12' 0-1 A. Weimann E. Riis 52' 1-1 A. Semenyo 81' 1-2 H. Massengo E. Riis 90' 2-2 B. Potts

Żółte kartki Preston:

Żółte kartki Bristol City:

Czerwone kartki Bristol City:

Główny sędzia meczu to John Busby, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Preston stawi czoła Millwall, następne spotkania z drużynami Hull City oraz Huddersfield. Kolejno natomiast Bristol City zmierzy się z Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami Reading oraz Swansea.

Coraz częściej liczna grupa fanów futbolu z entuzjazmem śledzi starcia w lidze Championship. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników drużyny futbolowe oraz piłkarze jak nieustannie gwarantują wyborowym entuzjastom wiele wspaniałych wrażeń. Bardzo często natrafiamy na przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zakończone żółtą kartką, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż są to mecze drętwe. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, oglądać mecze futbolowe popularnej ligi Championship oraz śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Preston oraz Bristol City oraz ich udział w Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Deepdale.