Mecz West Brom - Preston na obiekcie The Hawthorns dnia 2022-01-26 20:00: wynik 0-2

W dniu 2022-01-26 20:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 25. Zmierzyły się West Brom oraz Preston.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy West Brom oraz Preston wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: E. Riis 41' 0-1 C. Archer 76' 0-2

Żółte kartki West Brom: Darnell Furlong 49' Conor Townsend 78'

Żółte kartki Preston: Benjamin Whiteman 48' Emil Riis 52' Ched Evans 69' Sean Maguire 90'

Czerwone kartki West Brom:

Główny sędzia meczu to Keith Stroud, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu West Brom stanie naprzeciw Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Blackburn oraz Luton. Kolejno natomiast Preston z Millwall. Następne mecze zagra z drużynami Hull City oraz Huddersfield.

Oddani kibice futbolu z entuzjazmem śledzą niezwykle interesujące potyczki ligi Championship. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Darnell Furlong Benjamin Whiteman raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym fanom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Nieprzerwanie zdarzają się książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami ligowymi są zażarte, nie często bywa definitywnie, iż mecze męczą. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. West Brom oraz Preston oraz ich udział w Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, The Hawthorns.