Dnia 2022-02-01 19:45 miało miejsce spotkanie między Millwall i Preston zakończone wynikiem 0-0

W dniu 2022-02-01 19:45 na obiekcie sportowym The Den odbył się mecz ligi Championship kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Millwall i Preston.

Pierwsza połowa spotkania między Millwall a Preston zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Millwall: Mason Bennett 60' Shaun Hutchinson 63' Tyler Burey 83'

Żółte kartki Preston: Sepp van den Berg 17'

Czerwone kartki Millwall:

Sędzią głównym tego spotkania był Kevin Friend, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Millwall zmierzy się już z Fulham, następne spotkania z drużynami Cardiff i QPR a Preston z Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Peterborough i Reading.

Coraz częściej kibice śledzą starcia, które tyczą się ligi Championship. Interesujące futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Mason Bennett Sepp van den Berg wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między drużynami piłkarskimi okazują się zajadłe, nie często zdarza się, iż spotkania nudzą fana. Ustawicznie zdarzają się bezwzględne faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, książkowe gole i asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Dlatego też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe ligi Championship. Millwall i Preston jak ich udział w Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak The Den.