Spotkanie Preston - Reading, wynik 2-3

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Preston a Reading wynik to 0-2. Końcowy wynik meczu to 2-3.

Dnia 2022-02-19 15:00 na stadionie Deepdale odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Preston oraz Reading.

Gole strzelali: Lucas João 2' 0-1 Lucas João 19' 0-2 J. Swift J. Swift 55' 0-3 Lucas João D. Johnson 57' 1-3 C. Evans C. Archer 74' 2-3

Żółte kartki Preston: Sepp van den Berg 90'

Żółte kartki Reading:

Czerwone kartki Reading:

Główny arbiter meczu - John Busby, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Preston stanie naprzeciw Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Coventry oraz Bournemouth a Reading z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool oraz Millwall.

W dzisiejszych czasach liczni fani piłki nożnej śledzą bardzo fascynujące poczynania w lidze Championship. Liczące się zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak Sepp van den Berg wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom wiele wspaniałych przeżyć. Regularnie zdarzają się nieczyste faule kończące się żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty oraz bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, że są to spotkania usypiające. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich,śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich lubianych zespołów jak Preston oraz Reading w lidze Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Deepdale.