Coventry - Preston, wynik meczu - 1-1

Coventry - Preston wynik meczu 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Coventry oraz Preston zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-02-26 15:00 na stadionie The Coventry Building Society Arena rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Coventry i Preston.

Gole strzelali: D. Johnson 89' 0-1 F. Tavares 90' 1-1

Żółte kartki Coventry: Michael Rose 32' Gustavo Hamer 69'

Żółte kartki Preston: Josh Earl 14' Liam Lindsay 17' Benjamin Whiteman 74' Liam Lindsay 84' Ched Evans 90'

Czerwone kartki Coventry: Fankaty Dabo 86'

Czerwone kartki Preston: Liam Lindsay 84'

Główny sędzia meczu to Keith Stroud, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Coventry stawi czoła Swansea, następne spotkania z drużynami Luton i Sheffield Utd a Preston z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff i Luton.

Dzisiaj mnóstwo fanów futbolu z zaangażowaniem śledzi bardzo fascynujące poczynania, które dotyczą ligi Championship. Składające się z zdolnych obrońców/napastników piłkarskie drużyny i piłkarze jak Michael Rose Josh Earl raz za razem gwarantują wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle zaciekłe, nie często bywa, iż widowiska nas nudzą. Trafiamy na efektowne asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Coventry oraz Preston oraz ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, The Coventry Building Society Arena.