Mecz Preston - Bournemouth, wynik końcowy 2-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Preston oraz Bournemouth wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-03-05 15:00 na stadionie Deepdale rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 36 pomiędzy Preston a Bournemouth.

Gole strzelali: J. Lowe 50' 0-1 J. Anthony C. Archer 54' 1-1 D. Johnson E. Riis 89' 2-1 A. Browne

Żółte kartki Preston: Brad Potts 24' Sepp van den Berg 58' Daniel Johnson 82' Alan Browne 90'

Żółte kartki Bournemouth: Philip Billing 90'

Czerwone kartki Bournemouth: Adam Smith -5'

Główny sędzia meczu to Matt Donohue, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Preston stanie naprzeciw Cardiff, następne spotkania z drużynami Luton oraz Derby. Kolejno natomiast Bournemouth podejmie Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Derby oraz Reading.

Liczni kibice śledzą ekscytujące starcia ligi Championship. Interesujące piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Brad Potts Philip Billing nierzadko zaserwowały swoim kibicom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi są nader bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, że potyczki męczą kibica. Natrafiamy na ostre faule, widowiskowe asysty czy gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze piłkarskie ligi Championship. Preston oraz Bournemouth jak ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Deepdale.