Dnia 2022-04-09 14:00 odbył się mecz Preston kontra QPR - wynik 2-1

Preston kontra QPR 2-1. Dnia 2022-04-09 14:00 na stadionie Deepdale odbył się mecz ligi Championship kolejki 41 pomiędzy Preston a QPR.

Pierwsza połowa meczu między Preston i QPR zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: J. Dunne 42' 1-0 C. Archer 50' 2-0 D. Johnson A. Gray 90' 2-1

Żółte kartki Preston:

Żółte kartki QPR: Samuel Field 85'

Czerwone kartki QPR:

Sędzią głównym tego spotkania był Tony Harrington, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Preston stanie naprzeciw Millwall, następne spotkania z drużynami Fulham oraz Blackburn. Kolejno natomiast QPR zmierzy się z Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Derby oraz Stoke City.

Wierni kibice śledzą starcia, które tyczą się ligi Championship. Ciekawe futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze tacy jak Samuel Field niejednokrotnie zaserwowały kapitalnym sympatykom wiele wrażeń. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami z ligi okazują się zażarte, nie często bywa definitywnie, że spotkania przynudzają. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, przepiękne gole i asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Championship. Preston i QPR jak ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Deepdale.