Na obiekcie Deepdale miał miejsce mecz pomiędzy Preston oraz Millwall - wynik 1-1

Preston - Millwall zakończony wynikiem 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Preston a Millwall zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-04-15 14:00 na obiekcie sportowym Deepdale rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 42. Zmierzyły się Preston oraz Millwall.

Gole strzelali: M. Wallace 6' 1-0 M. Wallace 22' 1-1 J. Wallace

Żółte kartki Preston:

Żółte kartki Millwall: Maikel Kieftenbeld 31'

Czerwone kartki Millwall:

Główny arbiter spotkania - Thomas Bramall, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Preston stawi czoła Fulham, następne spotkania z drużynami Blackburn oraz Barnsley. Kolejno natomiast Millwall z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Peterborough oraz Bournemouth.

Oddani kibice futbolu śledzą potyczki w lidze Championship. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Maikel Kieftenbeld nieustannie gwarantują fantastycznym miłośnikom futbolu mnóstwo wspaniałych emocji. Wspaniałe walki pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się bezkompromisowe, nie często bywa, że mecze nudzą fana. Ustawicznie obserwujemy brutalne faule, wyśmienite bramki oraz asysty, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Championship oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Preston oraz Millwall z ligi Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Deepdale.