Spotkanie Preston kontra Middlesbrough zakończone wynikiem 4-1

Dnia 2022-05-07 11:30 na obiekcie sportowym Deepdale odbył się mecz ligi Championship kolejki 46. Zmierzyły się Preston i Middlesbrough.

Pierwsza część spotkania między Preston a Middlesbrough zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

Gole strzelali: A. Browne 24' 1-0 B. Potts D. Fry 35' 2-0 M. Tavernier 48' 2-1 A. Dijksteel E. Riis 53' 3-1 C. Archer E. Riis 74' 4-1

Żółte kartki Preston: Daniel Johnson 45' Sepp van den Berg 45' Alistair McCann 56'

Żółte kartki Middlesbrough: Paddy McNair 45' Luke Daniels 45' Anfernee Dijksteel 58' Dael Fry 66' Isaiah Jones 72' Matt Crooks 84'

Czerwone kartki Middlesbrough: Paddy McNair 73'

Główny arbiter spotkania - T. Robinson. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Preston stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Middlesbrough zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wielu fanów piłki nożnej śledzi ciekawe potyczki, które startują w lidze Championship. Fascynujące futbolowe drużyny i zawodnicy jak Daniel Johnson Paddy McNair często serwują fantastycznym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Niesamowite potyczki między drużynami okazują się nader zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, iż zmagania nie są warte uwagi. Bardzo często trafiamy na przechodzące do historii asysty oraz bramki, bezwzględne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych iśledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Preston i Middlesbrough oraz ich udział w Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Deepdale.