Mecz między Preston oraz Hull City zakończony wynikiem 0-0 dnia 2022-08-06 14:00 na obiekcie Deepdale

Preston kontra Hull City, wynik końcowy 0-0.

Pierwsza połowa meczu między Preston oraz Hull City zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2022-08-06 14:00 na obiekcie sportowym Deepdale odbył się mecz ligi Championship kolejki 2. Zmierzyły się ze sobą Preston oraz Hull City.

Gole strzelali:

Żółte kartki Preston: Alan Browne 90'

Żółte kartki Hull City: Regan Slater 23' Allahyar Sayyadmanesh 43' Alfie Jones 74' Jean Michaël Seri 84'

Czerwone kartki Hull City:

Główny sędzia spotkania to Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Preston zmierzy się już z Huddersfield, następne spotkania z drużynami Luton oraz Rotherham. Kolejno natomiast Hull City podejmie Bradford. Następne mecze zagra z drużynami Norwich oraz Burnley.

Wierni kibice z zapałem śledzą potyczki ligi Championship. Fascynujące futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze tacy jak Alan Browne Regan Slater nieprzerwanie serwują wyśmienitym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul, wyśmienite asysty oraz bramki gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Potyczki między graczami z ligi bywają zażarte, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że są to spotkania nużące. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać widowiska piłkarskie ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Preston oraz Hull City i ich udział w lidze Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Deepdale.