Wigan - Preston, wynik spotkania - 0-0

Wigan - Preston wynik 0-0. W dniu 2022-07-30 14:00 na obiekcie sportowym DW Stadium odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 1. Na przeciw siebie stanęły Wigan i Preston.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Wigan a Preston wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wigan: Max Power 28' Tendayi Darikwa 60'

Żółte kartki Preston: Alan Browne 42' Andrew Hughes 46' Ben Woodburn 76'

Czerwone kartki Wigan:

Czerwone kartki Preston: Ched Evans 80'

Główny sędzia spotkania - Robert Madley, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Wigan zmierzy się już z Fleetwood Town, następne spotkania z drużynami Bristol City i Coventry a Preston z Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Luton i Rotherham.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą ekscytujące starcia, które startują w lidze Championship. Mocne piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak m.in. Max Power Alan Browne niejednokrotnie zapewniły własnym wiernym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Niesamowite zmagania między graczami ligowymi bywają nieustępliwe, rzadko zdarza się, iż widowiska nie są interesujące. Często zdarzają się nieprzepisowe faule, efektowne asysty czy bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Championship. Wigan oraz Preston i ich udział w Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, DW Stadium.