Mecz między Luton i Preston na obiekcie Kenilworth Road dnia 2022-08-13 14:00: końcowy wynik 0-1

Dnia 2022-08-13 14:00 na obiekcie sportowym Kenilworth Road odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 3 pomiędzy Luton a Preston.

Pierwsza część spotkania między Luton oraz Preston zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: B. Potts 18' 0-1 R. Brady

Żółte kartki Luton:

Żółte kartki Preston: Benjamin Whiteman 39' Freddie Woodman 77' Andrew Hughes 80' Jordan Storey 85' Daniel Johnson 86' Ryan Ledson 90'

Czerwone kartki Luton:

Czerwone kartki Preston:

Główny sędzia meczu - Dean Whitestone, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Luton stanie naprzeciw Bristol City, następne spotkania z drużynami Swansea i Sheffield Utd a Preston zmierzy się z Rotherham. Następne mecze zagra z drużynami Watford i Wolves.

Liczni kibice z zaangażowaniem śledzą bardzo fascynujące starcia ligi Championship. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak Benjamin Whiteman systematycznie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania między drużynami są niezwykle zajadłe, bardzo rzadko bywa, iż zmagania nie są warte uwagi. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Championship i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Luton oraz Preston jak ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Kenilworth Road.