Dnia 2022-08-16 18:45 na obiekcie Deepdale odbyło się spotkanie pomiędzy Preston i Rotherham zakończone wynikiem 0-0

Preston vs Rotherham wynik meczu 0-0. W dniu 2022-08-16 18:45 na stadionie Deepdale odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Preston i Rotherham.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Preston a Rotherham wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Preston: Jordan Storey 90'

Żółte kartki Rotherham: Cohen Bramall 38' Wes Harding 63' Viktor Johansson 74'

Czerwone kartki Preston:

Czerwone kartki Rotherham:

Główny arbiter spotkania - Oliver Langford, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Preston zmierzy się już z Wolves, następne spotkania z drużynami Cardiff i Coventry. Kolejno natomiast Rotherham z Morecambe. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham i Sunderland.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu kibiców z zapałem śledzi poczynania ligi Championship. Uzdolnione futbolowe drużyny i zawodnicy jak Jordan Storey Cohen Bramall raz za razem sprawiają swoim fanom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się zażarte, bardzo rzadko bywa, iż są to zmagania drętwe. Systematycznie natrafiamy na bezlitosne faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Championship. Preston oraz Rotherham jak ich udział w Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Deepdale.