Mecz Coventry kontra Preston na stadionie The Coventry Building Society Arena: wynik 0-1

Coventry kontra Preston, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie meczu między Coventry oraz Preston wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-08-31 18:45 na obiekcie sportowym The Coventry Building Society Arena odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 7 pomiędzy Coventry a Preston.

Gole strzelali: E. Riis 73' 0-1

Żółte kartki Coventry: Ben Wilson 36'

Żółte kartki Preston: Jordan Storey 28' Alistair McCann 90'

Czerwone kartki Coventry:

Czerwone kartki Preston:

Sędzią głównym tego spotkania był John Busby, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Coventry zmierzy się już z West Brom, następne spotkania z drużynami Luton oraz Birmingham natomiast Preston z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Burnley oraz Sheffield Utd.

Mnóstwo fanów z zaangażowaniem śledzi poczynania, które tyczą się ligi Championship. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak Ben Wilson Jordan Storey niejednokrotnie zaserwowały wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami ligowymi są bardzo zażarte, rzadko zdarza się, że są to widowiska mało interesujące. Regularnie zdarzają się przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste faule zakończone bardzo często żółtą kartką, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich orazoglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich drużyn jak Coventry oraz Preston z ligi Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak The Coventry Building Society Arena.