Mecz Preston kontra Burnley, wynik końcowy 1-1

Preston kontra Burnley, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Preston i Burnley wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-09-13 19:00 na stadionie Deepdale rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 10 pomiędzy Preston a Burnley.

Gole strzelali: T. Harwood-Bellis 10' 0-1 J. Brownhill J. Storey 15' 1-1 B. Potts

Żółte kartki Preston: Alistair McCann 4' Troy Parrott 33'

Żółte kartki Burnley:

Czerwone kartki Burnley:

Główny arbiter spotkania - Peter Bankes, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Preston zmierzy się już z Sunderland, następne spotkania z drużynami West Brom i Norwich a Burnley z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City i Coventry.

W dobie dzisiejszych czasów kibice z dużym zaangażowaniem śledzą interesujące poczynania, które startują w lidze Championship. Interesujące zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak Alistair McCann raz za razem sprawiają wspaniałym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Zapadające w pamięć zmagania między graczami ligowymi bywają bardzo bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że potyczki nie są warte uwagi. Zdarzają się brutalne faule, wyjątkowe asysty i bramki dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego względu warto śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Preston i Burnley w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Deepdale.