Preston - West Brom, wynik meczu 1-0

Pierwsza połowa spotkania między Preston i West Brom zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-10-05 19:00 na stadionie Deepdale odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 13 pomiędzy Preston a West Brom.

Gole strzelali: E. Riis 7' 1-0 Álvaro Fernández

Żółte kartki Preston: Benjamin Whiteman 52' Jordan Storey 90'

Żółte kartki West Brom: Grady Diangana 84'

Czerwone kartki West Brom:

Główny arbiter spotkania - Josh Smith, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Preston stanie naprzeciw Bristol City, następne spotkania z drużynami Stoke City i Huddersfield natomiast West Brom podejmie Reading. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i Millwall.

Bardzo często wierni fani piłki nożnej śledzą poczynania, które startują w lidze Championship. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Benjamin Whiteman Grady Diangana nieraz zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wiele pozytywnych wrażeń. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, widowiskowe sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Walki między piłkarzami są zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to mecze usypiające. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Championship i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Preston i West Brom oraz ich udział w Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Deepdale.