Bristol City vs Preston, wynik spotkania: 2-1

W dniu 2022-10-12 18:45 na stadionie Ashton Gate rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 9 pomiędzy Bristol City a Preston.

Pierwsza połowa spotkania między Bristol City a Preston zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: R. Atkinson 54' 1-0 M. Sykes A. Hughes 82' 1-1 R. Atkinson 90' 2-1 A. Scott

Żółte kartki Bristol City: Jay Dasilva 34' Zak Vyner 67' Andreas Weimann 81'

Żółte kartki Preston: Liam Lindsay 29' Ben Woodburn 78' Greg Cunningham 84' Robbie Brady 90'

Czerwone kartki Bristol City:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Bristol City zmierzy się już z West Brom, następne spotkania z drużynami Reading i Swansea. Kolejno natomiast Preston z Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool i Middlesbrough.

Bardzo często mnóstwo kibiców z zapałem śledzi poczynania, które startują w lidze Championship. Uzdolnione futbolowe zespoły i zawodnicy jak Jay Dasilva Liam Lindsay nieustannie zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Potyczki między zawodnikami z ligi bywają zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, że mecze nudzą kibica. Trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, niezwykłe bramki i asysty, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Bristol City i Preston z ligi Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Ashton Gate.