Mecz Preston kontra Swansea, wynik 1-0

Dnia 2022-11-01 19:45 na stadionie Deepdale rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 19. Zmierzyły się Preston i Swansea.

Pierwsza połowa spotkania między Preston a Swansea zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: B. Potts 30' 1-0

Żółte kartki Preston: Ryan Ledson 55' Jordan Storey 66' Alan Browne 73' Alistair McCann 90'

Żółte kartki Swansea: Ben Cabango 11' Matt Grimes 70' Armstrong Oko-Flex 90'

Czerwone kartki Swansea:

Główny arbiter meczu - John Busby, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Preston zmierzy się już z Millwall, następne spotkania z drużynami Blackburn i QPR a Swansea z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield i Norwich.

Dzisiaj fani futbolu śledzą niezwykle ciekawe starcia ligi Championship. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze jak Ryan Ledson Ben Cabango częstokroć zagwarantowały wyśmienitym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki między drużynami bywają nader nieustępliwe, nie często okazuje się, że są to widowiska drętwe. Obserwujemy brutalne faule, widowiskowe asysty czy gole, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Preston i Swansea w lidze Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Deepdale.