Mecz Reading - Preston zakończony wynikiem 1-2 na stadionie Select Car Leasing Stadium

Reading - Preston, wynik końcowy 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Reading oraz Preston wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-11-04 20:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 20 pomiędzy Reading a Preston.

Gole strzelali: C. Evans 51' 0-1 R. Brady Lucas João 71' 1-1 C. Evans 79' 1-2 B. Woodburn

Żółte kartki Reading: Mamadou Loum 56'

Żółte kartki Preston: Robbie Brady 23' Ryan Ledson 77' Ched Evans 80' Brad Potts 90'

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był David Webb, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Reading stawi czoła Watford, następne spotkania z drużynami Hull City oraz Coventry natomiast Preston zmierzy się z Millwall. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn oraz QPR.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi starcia, które startują w lidze Championship. Interesujące zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Mamadou Loum Robbie Brady nader często zagwarantowały wyborowym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są zaciekłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że spotkania nudzą. Obserwujemy efektowne gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zapewniające wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Z tego względu warto przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Reading oraz Preston jak ich udział w Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.