Mecz Blackburn kontra Preston zakończony wynikiem 1-4

Blackburn kontra Preston, wynik końcowy 1-4. Dnia 2022-12-10 12:00 na obiekcie sportowym Ewood Park rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 22 pomiędzy Blackburn a Preston.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Blackburn oraz Preston wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-4.

Gole strzelali: B. Woodburn 16' 0-1 C. Evans C. Evans 47' 0-2 D. Johnson B. Dack 55' 1-2 B. Brereton C. Evans 63' 1-3 G. Cunningham B. Whiteman 65' 1-4 D. Johnson

Żółte kartki Blackburn: Hayden Carter 35'

Żółte kartki Preston: Ched Evans 44' Daniel Johnson 90'

Czerwone kartki Blackburn:

Główny sędzia meczu to Josh Smith, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Blackburn stawi czoła Norwich, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest oraz Sunderland a Preston z QPR. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield oraz West Brom.

Coraz częściej liczni fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi Championship. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak Hayden Carter Ched Evans nieustannie serwują wyśmienitym sympatykom wiele wspaniałych wrażeń. Obserwujemy książkowe gole oraz asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są zażarte, nie często bywa, iż mecze nudzą. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Blackburn oraz Preston z ligi Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Ewood Park.