Na stadionie Deepdale miał miejsce mecz Preston kontra Huddersfield - 1-2

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Preston a Huddersfield wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-12-26 15:00 na stadionie Deepdale rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Preston oraz Huddersfield.

Gole strzelali: G. Cunningham 34' 1-0 B. Whiteman J. Rhodes 76' 1-1 B. Diarra K. Kessler 85' 1-2 J. Rudoni

Żółte kartki Preston: Greg Cunningham 56' Ched Evans 90'

Żółte kartki Huddersfield: David Kasumu 14' Jonathan Hogg 26' Duane Holmes 90'

Czerwone kartki Huddersfield:

Sędzią głównym tego spotkania był Geoff Eltringham, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Preston zmierzy się już z West Brom, następne spotkania z drużynami Stoke City oraz Huddersfield. Kolejno natomiast Huddersfield z Rotherham. Następne mecze zagra z drużynami Luton oraz Preston.

Bardzo często wierni kibice futbolu śledzą bardzo interesujące potyczki ligi Championship. Składające się z uzdolnionych napastników i obrońców drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak Greg Cunningham David Kasumu nieustannie gwarantują fantastycznym miłośnikom futbolu mnóstwo niesamowitych emocji. Wielokrotnie obserwujemy zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania między zawodnikami bywają bardzo nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że mecze przynudzają. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Championship. Preston i Huddersfield i ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Deepdale.