Dnia 2022-12-29 20:00 miało miejsce spotkanie West Brom vs Preston - 2-0

Dnia 2022-12-29 20:00 na stadionie The Hawthorns rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 25 pomiędzy West Brom a Preston.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy West Brom a Preston wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: Okay Yokuşlu 36' 1-0 Okay Yokuşlu 57' 2-0 John Swift

Żółte kartki West Brom: Grady Diangana 45'

Żółte kartki Preston: Liam Lindsay 11'

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Woolmer, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu West Brom zmierzy się już z Reading, następne spotkania z drużynami Chesterfield i Luton natomiast Preston podejmie Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield i Norwich.

Coraz częściej liczni fani z entuzjazmem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Championship. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Grady Diangana Liam Lindsay nieprzerwanie serwują wyborowym kibicom wiele pozytywnych emocji. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są zajadłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że widowiska nudzą kibica. Często natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, przechodzące do historii asysty czy bramki, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Dlatego więc warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Championship. Uczestnictwo takich zespołów jak West Brom oraz Preston w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, The Hawthorns.