Birmingham vs Preston, wynik spotkania: 1-2

Birmingham vs Preston, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Birmingham a Preston wynik to 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2023-01-21 15:00 na obiekcie sportowym St Andrew's Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki Regular Season - 28 pomiędzy Birmingham a Preston.

Gole strzelali: R. Ledson 10' 0-1 A. Browne 15' 0-2 R. Brady L. Jutkiewicz 83' 1-2 M. Colin

Żółte kartki Birmingham: Hannibal Mejbri 32' Tahith Chong 45' Juninho Bacuna 79' Lukas Jutkiewicz 90'

Żółte kartki Preston: Robbie Brady 45'

Czerwone kartki Birmingham:

Główny arbiter spotkania to Rebecca Welch, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Birmingham zmierzy się już z Blackburn, następne spotkania z drużynami Swansea oraz West Brom. Kolejno natomiast Preston z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Bristol City.

Liczni fani śledzą pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Hannibal Mejbri Robbie Brady raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym fanom wiele emocji. Nieprzerwanie zdarzają się ostre sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty czy gole gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają bardzo zażarte, nie często bywa jednoznacznie, że są to spotkania nudne. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich, oglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Birmingham i Preston oraz ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, St Andrew's Stadium.