Na obiekcie Deepdale odbył się mecz pomiędzy Preston i Bristol City zakończony wynikiem 1-2

Preston - Bristol City 1-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Preston a Bristol City zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2023-02-04 15:00 na stadionie Deepdale odbył się mecz ligi Championship kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Preston i Bristol City.

Gole strzelali: M. Sykes 6' 0-1 S. Bell 45' 0-2 N. Wells C. Evans 61' 1-2

Żółte kartki Preston: Jordan Storey 33'

Żółte kartki Bristol City: Matty James 50' Nahki Wells 63' Harry Cornick 70' Alex Scott 72'

Czerwone kartki Bristol City:

Sędzią głównym tego spotkania był Leigh Doughty, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Preston zmierzy się już z Burnley, następne spotkania z drużynami Luton i Hull City. Kolejno natomiast Bristol City podejmie Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Wigan i Sunderland.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu kibiców śledzi starcia w lidze Championship. Ciekawe drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Jordan Storey Matty James nieustannie zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo emocji. Potyczki pomiędzy piłkarzami są zażarte, nie często okazuje się, iż mecze przynudzają. Trafiamy na efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne faule kończące się żółtą kartką, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Z tego względu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, śledzić spotkania piłkarskiej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Preston oraz Bristol City i ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Deepdale.