Na obiekcie Deepdale odbyło się spotkanie Preston vs Wigan zakończone wynikiem 2-1

W dniu 2023-02-25 15:00 na stadionie Deepdale rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 34 pomiędzy Preston a Wigan.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Preston oraz Wigan wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: G. Cunningham 27' 0-1 D. Johnson 53' 1-1 T. Cannon 57' 2-1 A. Browne

Żółte kartki Preston: Thomas Cannon 77' Robbie Brady 87' Brad Potts 90' Robbie Brady 90'

Żółte kartki Wigan: Danel Sinani 86'

Czerwone kartki Preston: Robbie Brady 90'

Czerwone kartki Wigan:

Główny sędzia meczu - Thomas Bramall, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Preston zmierzy się już z Coventry, następne spotkania z drużynami Watford i Cardiff natomiast Wigan z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami West Brom i Burnley.

Mnóstwo fanów z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania, które dotyczą ligi Championship. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Thomas Cannon Danel Sinani nierzadko zagwarantowały wyśmienitym sympatykom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, iż widowiska nudzą. Obserwujemy idealne asysty i gole, ostre sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Championship i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Preston oraz Wigan w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Deepdale.