Dnia 2023-03-18 15:00 miał miejsce mecz Middlesbrough - Preston - 4-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Middlesbrough a Preston zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2023-03-18 15:00 na stadionie Riverside Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Middlesbrough i Preston.

Gole strzelali: C. Akpom 22' 1-0 C. Archer C. Archer 52' 2-0 R. Giles C. Archer 58' 3-0 C. Akpom M. Forss 90' 4-0 R. Giles

Żółte kartki Middlesbrough: Zack Steffen 50' Marcus Forss 76' Dael Fry 78' Marc Bola 90'

Żółte kartki Preston: Andrew Hughes 45' Álvaro Fernandez 67' Bambo Diaby 76' Bambo Diaby 88' Liam Delap 90'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Czerwone kartki Preston: Bambo Diaby 88'

Główny arbiter meczu to Matt Donohue, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Middlesbrough zmierzy się już z Huddersfield, następne spotkania z drużynami Burnley i Bristol City. Kolejno natomiast Preston zmierzy się z Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Reading.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani śledzą bardzo fascynujące potyczki, które tyczą się ligi Championship. Mocne piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak Zack Steffen Andrew Hughes wielokrotnie gwarantują wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące walki pomiędzy graczami okazują się nader bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to widowiska statyczne. Ustawicznie obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem, wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, przeglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Middlesbrough i Preston jak ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Riverside Stadium.