Dnia 2023-03-14 19:45 miał miejsce mecz między Rotherham oraz Preston zakończony wynikiem 1-2

W dniu 2023-03-14 19:45 na obiekcie sportowym AESSEAL New York Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 37. Na przeciw siebie stanęły Rotherham oraz Preston.

Po pierwszej połowie spotkania między Rotherham i Preston wynik wynosił 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: T. Cannon 23' 0-1 R. Brady H. Odoffin 35' 1-1 S. Ferguson C. Evans 45' 1-2 T. Cannon

Żółte kartki Rotherham: Hakeem Odofin 17' Chiedozie Ogbene 42'

Żółte kartki Preston: Brad Potts 90' Álvaro Fernandez 90'

Czerwone kartki Rotherham:

Główny arbiter spotkania to Stephen Martin, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Rotherham stanie naprzeciw Hull City, następne spotkania z drużynami West Brom oraz Norwich a Preston zmierzy się z Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami QPR oraz Reading.

Oddani fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą starcia ligi Championship. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak Hakeem Odofin Brad Potts raz za razem serwują wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Regularnie obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Interesujące zmagania między drużynami są bardzo zajadłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to spotkania drętwe. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Championship oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Rotherham i Preston z ligi Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, AESSEAL New York Stadium.