QPR vs Preston, wynik spotkania: 0-2

Dnia 2023-04-07 14:00 na obiekcie sportowym Loftus Road odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 40. Na przeciw siebie stanęły QPR oraz Preston.

Pierwsza połowa meczu między QPR a Preston zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: T. Cannon 59' 0-1 R. Brady T. Cannon 63' 0-2 J. Onomah

Żółte kartki QPR:

Żółte kartki Preston: Freddie Woodman 78'

Czerwone kartki QPR:

Sędzią głównym tego spotkania był Geoff Eltringham, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna QPR stanie naprzeciw Coventry, następne spotkania z drużynami Norwich oraz Burnley a Preston zmierzy się z Millwall. Następne mecze zagra z drużynami Swansea oraz Blackburn.

Bardzo często liczna grupa fanów śledzi potyczki w lidze Championship. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Freddie Woodman systematycznie serwują kapitalnym kibicom wiele wrażeń. Zmagania między zawodnikami zdarzają się nieustępliwe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to mecze usypiające. Regularnie zdarzają się bezlitosne faule, widowiskowe bramki oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego fana, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych, śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. QPR oraz Preston i ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Loftus Road.