Dnia 2023-04-10 14:00 na obiekcie Deepdale miał miejsce mecz pomiędzy Preston i Reading - końcowy wynik 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Preston a Reading zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-04-10 14:00 na obiekcie sportowym Deepdale odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 41. Na przeciw siebie stanęły Preston i Reading.

Gole strzelali: T. Cannon 56' 1-0 Álvaro Fernández K. Ehibhatiomhan 83' 1-1 N. Guinness-Walker B. Potts 90' 2-1 A. Hughes

Żółte kartki Preston: Brad Potts 90'

Żółte kartki Reading: Amadou Salif Mbengue -5' Naby Sarr 50' Scott Dann 64'

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był John Busby, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Preston stawi czoła Swansea, następne spotkania z drużynami Blackburn i Sheffield Utd. Kolejno natomiast Reading z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Wigan.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące starcia, które odbywają się w lidze Championship. Interesujące futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Brad Potts Amadou Salif Mbengue często gwarantują swoim stałym kibicom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to zmagania drętwe. Bardzo często obserwujemy przepiękne gole i asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Zachęcamy, aby oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Preston oraz Reading z ligi Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Deepdale.