Spotkanie między Preston oraz Blackburn dnia 2023-04-22 16:30 - 1-1

Preston vs Blackburn 1-1. Dnia 2023-04-22 16:30 na obiekcie sportowym Deepdale rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 44 pomiędzy Preston a Blackburn.

Po pierwszej połowie spotkania między Preston a Blackburn wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: S. Szmodics 80' 0-1 L. Travis D. Hyam 90' 1-1

Żółte kartki Preston: Daniel Johnson 59'

Żółte kartki Blackburn: Sammie Szmodics 60' Joe Rankin-Costello 85'

Czerwone kartki Preston:

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Preston stanie naprzeciw Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Sunderland oraz Burnley a Blackburn z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Millwall oraz .

Liczni kibice śledzą niezwykle interesujące potyczki ligi Championship. Złożone z zdolnych graczy futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak Daniel Johnson Sammie Szmodics nierzadko zagwarantowały kapitalnym kibicom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Bardzo często obserwujemy brutalne sytuacje na faul, niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Wspaniałe potyczki między piłkarzami z ligi bywają bardzo zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż zmagania nudzą kibica. Dlatego też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Championship. Udział takich lubianych drużyn jak Preston i Blackburn w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Deepdale.