Mecz Swansea - Preston zakończony wynikiem 4-2

Swansea - Preston, wynik końcowy 4-2. W dniu 2023-04-19 18:45 na obiekcie sportowym Swansea.com Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 43. Na przeciw siebie stanęły Swansea i Preston.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Swansea i Preston wynik wynosił 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-2.

Gole strzelali: J. Piroe 2' 1-0 J. Allen J. Allen 35' 2-0 J. Piroe H. Darling 44' 3-0 R. Manning T. Cannon 48' 3-1 T. Parrott 71' 3-2 D. Johnson J. Piroe 90' 4-2 L. Walsh

Żółte kartki Swansea: Ben Cabango 45' Joel Latibeaudiere 84' Harry Darling 90'

Żółte kartki Preston: Liam Lindsay 30' Andrew Hughes 43' Thomas Cannon 56'

Czerwone kartki Swansea: Joe Allen -5'

Główny sędzia meczu - Oliver Langford, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Swansea stanie naprzeciw Hull City, następne spotkania z drużynami West Brom i Sheffield Utd. Kolejno natomiast Preston z Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami i .

Kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi Championship. Mocne drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Ben Cabango Liam Lindsay raz za razem zapewniły fantastycznym entuzjastom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, iż spotkania nas męczą. Zdarzają się wyjątkowe gole i asysty, bezwzględne faule zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. To też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Swansea i Preston jak ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Swansea.com Stadium.