Luton - Preston, wynik spotkania - 4-0

Po pierwszej połowie spotkania między Luton a Preston wynik to 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

W dniu 2022-03-16 19:45 na stadionie Kenilworth Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 38 pomiędzy Luton a Preston.

Gole strzelali: L. Berry 9' 1-0 F. Onyedinma 28' 2-0 J. Bree L. Berry 42' 3-0 H. Cornick Bambo Diaby 59' 4-0

Żółte kartki Luton: Allan Campbell 87'

Żółte kartki Preston: Andrew Hughes 27' Benjamin Whiteman 75'

Czerwone kartki Luton:

Główny arbiter meczu - Stephen Martin, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Luton stanie naprzeciw Millwall, następne spotkania z drużynami Peterborough oraz Huddersfield natomiast Preston zmierzy się z Derby. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool oraz QPR.

Bardzo często liczna grupa fanów z dużym zaangażowaniem śledzi ekscytujące potyczki ligi Championship. Mocne futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak między innymi Allan Campbell Andrew Hughes raz za razem zagwarantowały wspaniałym entuzjastom piłki nożnej wiele wrażeń. Cieszące oko walki między drużynami futbolowymi są niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się, że widowiska męczą. Obserwujemy wyjątkowe asysty i gole, nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Championship oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Luton oraz Preston w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Kenilworth Road.