Spotkanie Leeds - Preston na obiekcie Elland Road: 2-1

Dziś na stadionie Elland Road w ramach 28. kolejki Championship odbył się mecz pomiędzy drużynami Leeds i Preston. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1, a wynik na przerwę to 1-1. Zawodnicy dali z siebie wszystko, by zapewnić kibicom emocjonujące widowisko.

Mecz piłki nożnej: Leeds vs Preston

Dzisiejszego dnia na stadionie Elland Road, w ramach 28. kolejki Championship, odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużyną Leeds United, pełniącą rolę gospodarza, a ekipą Preston North End. Mecz rozpoczął się o godzinie 12:00.

Sędzią głównym spotkania był David Webb z Anglii. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn nie szczędzili głośnego dopingu, tworząc niesamowite widowisko.

Sprawozdanie z meczu

2 minuta - 0-1! Preston zaskoczyło gospodarzy już na samym początku. W. Keane wpisał się na listę strzelców, wykorzystując fatalny błąd w defensywie Leeds.

6 minuta - 1-1! Drużyna gospodarzy odpowiedziała błyskawicznie. D. James strzelił gola, doprowadzając do wyrównania. Junior Firpo zasłużył się asystą przy tym trafieniu.

38 minuta - Żółta kartka dla Crysencio Summerville z Leeds. Pierwsza kartka w tym meczu.

62 minuta - Żółta kartka dla Liama Lindsaya z Preston. Sędzia coraz bardziej kontroluje emocje na boisku.

85 minuta - Żółta kartka dla Patricka Bamforda z Leeds. Wysoka liczba żółtych kartek w drugiej połowie meczu pokazuje, że zawodnicy nie szczędzą sił na boisku.

90 minuta - 2-1! W ostatnich chwilach meczu, J. Piroe zapewnił drużynie Leeds zwycięstwo, zdobywając bramkę na wagę trzech punktów.

Po emocjonującym meczu, Leeds United wygrało 2-1 z Preston North End. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom piłki nożnej, a zwycięstwo zostało osiągnięte dzięki niesamowitej determinacji gospodarzy.

Następny mecz dla Leeds to starcie z zespołem Norwich, natomiast Preston zmierzy się z drużyną Millwall.