Dnia 2023-01-14 15:00 odbył się mecz Preston - Norwich zakończony wynikiem 0-4

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Preston a Norwich wynik to 0-3. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-4.

W dniu 2023-01-14 15:00 na obiekcie sportowym Deepdale rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Preston i Norwich.

Gole strzelali: T. Pukki 13' 0-1 Gabriel Sara K. Dowell 16' 0-2 M. Aarons K. Dowell 28' 0-3 T. Pukki T. Pukki 69' 0-4 M. Aarons

Żółte kartki Preston: Thomas Cannon 59' Robbie Brady 74' Liam Lindsay 75' Ryan Ledson 79'

Żółte kartki Norwich: Gabriel Sara 44' Grant Hanley 55' Dimitrios Giannoulis 61' Adam Idah 89'

Czerwone kartki Norwich:

Główny sędzia meczu to Stephen Martin, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Preston zmierzy się już z Birmingham, następne spotkania z drużynami Coventry i Tottenham natomiast Norwich podejmie Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham i Burnley.

Liczna grupa kibiców śledzi niezwykle ciekawe potyczki w lidze Championship. Ciekawe futbolowe drużyny i zawodnicy jak Thomas Cannon Gabriel Sara raz za razem zaserwowały fantastycznym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, przepiękne gole oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania między graczami z ligi zdarzają się bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się, iż są to zmagania nużące. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Championship i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Preston oraz Norwich w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Deepdale.

Przeczytaj artykuł i poznaj nowe opinie o Euro - kliknij tutaj!