Norwich kontra Preston, wynik meczu 2-3

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Norwich a Preston wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

Dnia 2022-10-08 14:00 na stadionie Carrow Road odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 14 pomiędzy Norwich a Preston.

Gole strzelali: J. Sargent 2' 1-0 E. Riis 25' 1-1 R. Brady E. Riis 51' 1-2 Álvaro Fernández Gabriel Sara 76' 2-2 T. Pukki T. Parrott 80' 2-3 B. Woodburn

Żółte kartki Norwich: Sam Byram 30'

Żółte kartki Preston: Robbie Brady 44' Álvaro Fernandez 55' Alan Browne 59' Jordan Storey 64' Daniel Johnson 90'

Czerwone kartki Norwich:

Główny sędzia spotkania - Dean Whitestone, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Norwich stanie naprzeciw Watford, następne spotkania z drużynami Luton oraz Sheffield Utd. Kolejno natomiast Preston z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City oraz Huddersfield.

Liczna grupa fanów śledzi poczynania, które tyczą się ligi Championship. Liczące się drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Sam Byram Robbie Brady nierzadko zagwarantowały fantastycznym sympatykom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, że są to spotkania drętwe. To też warto przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Norwich oraz Preston oraz ich udział w Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Carrow Road.