Mecz pomiędzy Preston i Millwall zakończony wynikiem 2-4 dnia 2022-11-12 15:00 na stadionie Deepdale

W dniu 2022-11-12 15:00 na stadionie Deepdale rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki Regular Season - 21. Na przeciw siebie stanęły Preston i Millwall.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Preston a Millwall zakończyła się 2-2. Końcowy wynik spotkania to 2-4.

Gole strzelali: Z. Flemming 4' 0-1 A. Voglsammer Z. Flemming 16' 0-2 A. Hughes 20' 1-2 C. Evans 28' 2-2 A. Hughes Z. Flemming 64' 2-3 D. McNamara C. Cresswell 72' 2-4

Żółte kartki Preston: Liam Lindsay 14'

Żółte kartki Millwall: George Saville 19' George Long 20' Danny McNamara 31'

Czerwone kartki Millwall:

Sędzią głównym tego spotkania był Oliver Langford, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Preston stanie naprzeciw Blackburn, następne spotkania z drużynami QPR i Huddersfield. Kolejno natomiast Millwall zmierzy się z Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami Wigan i Luton.

Coraz częściej zauważamy, że wierni fani piłki nożnej śledzą fascynujące starcia w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo Liam Lindsay George Saville nieustannie gwarantują wyborowym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Ustawicznie zdarzają się widowiskowe asysty oraz gole, nieprzepisowe faule, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami bywają nader zaciekłe, rzadko bywa, że są to spotkania drętwe. Dlatego więc warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać widowiska sportowe ligi Championship. Udział takich legendarnych zespołów jak Preston oraz Millwall z ligi Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Deepdale.