Barnsley - Preston, wynik meczu: 1-3

Barnsley - Preston, wynik 1-3.

Po pierwszej połowie meczu między Barnsley i Preston wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Dnia 2022-04-30 11:30 na stadionie Oakwell rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 45. Na przeciw siebie stanęły Barnsley oraz Preston.

Gole strzelali: A. Marsh 16' 1-0 V. Adeboyejo D. Johnson 23' 1-1 E. Riis D. Johnson 54' 1-2 A. Browne E. Riis 74' 1-3 S. van den Berg

Żółte kartki Barnsley:

Żółte kartki Preston: Liam Lindsay 28'

Czerwone kartki Barnsley:

Główny sędzia meczu to David Webb, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Barnsley stawi czoła West Brom, następne spotkania z drużynami Middlesbrough oraz . Kolejno natomiast Preston zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczna grupa fanów śledzi potyczki ligi Championship. Uzdolnione zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Liam Lindsay nierzadko zagwarantowały fantastycznym fanom wrażenia z najwyższej półki. Walki między graczami z ligi zdarzają się bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, że zmagania nas nudzą. Zdarzają się przechodzące do historii gole czy asysty, nieczyste faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Barnsley i Preston jak ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Oakwell.