Spotkanie Norwich vs Blackburn zakończone wynikiem 0-2 dnia 2022-12-17 17:30 na stadionie Carrow Road

Norwich vs Blackburn 0-2.

Pierwsza połowa spotkania między Norwich oraz Blackburn zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-12-17 17:30 na obiekcie sportowym Carrow Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Norwich oraz Blackburn.

Gole strzelali: B. Gibson 4' 0-1 T. Dolan 86' 0-2 B. Brereton

Żółte kartki Norwich: Kenny McLean 57' Grant Hanley 79' Ben Gibson 90' Teemu Pukki 90'

Żółte kartki Blackburn: Daniel Ayala 28' Tyler Morton 83' Thomas Kaminski 90'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Blackburn:

Główny arbiter spotkania - Paul Tierney, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Norwich stawi czoła Luton, następne spotkania z drużynami Reading oraz Watford natomiast Blackburn z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Sunderland oraz Middlesbrough.

Dzisiaj liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą poczynania ligi Championship. Mocne futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Kenny McLean Daniel Ayala niejednokrotnie zaserwowały fantastycznym fanom wiele niezapomnianych wrażeń. Trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Interesujące zmagania między zawodnikami są zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, iż są to zmagania statyczne. To też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych orazprzeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Norwich oraz Blackburn i ich udział w Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Carrow Road.