Mecz Norwich - Preston, wynik 0-0

W sobotnim meczu w ramach 20. kolejki Championship drużyny Norwich i Preston podzieliły się punktami po zaciętym pojedynku na stadionie Carrow Road. Mimo starań obu zespołów, wynik spotkania nie uległ zmianie i ostatecznie zakończył się remisem 0-0.

Mecz pomiędzy drużynami: Norwich (Gospodarz) przeciwko Preston (Goście)

Data i godzina meczu: 9 grudnia 2023, godzina 15:00

Liga: Championship

Kolejka: 20

Miejsce rozgrywki: Carrow Road

Sędzia Główny: Oliver Langford, Anglia

Relacja z meczu

16': Rozpoczęcie spotkania na Carrow Road w Norwich! Kibice wyprowadzają swoje drużyny na murawę, a atmosfera jest niesamowita. Obie ekipy wyglądają na bardzo zmotywowane.

27': Pierwsza groźna sytuacja pod bramką Preston! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Teemu Pukki oddaje silne uderzenie głową, ale bramkarz gości fantastycznie broni! Norwich naciska.

37': Kolejna okazja dla Norwich! Todd Cantwell przejął piłkę na środku boiska i ruszył w stronę bramki rywali. Jego mocny strzał z ostrego kąta jednak ląduje na zewnętrznej siatki bramki.

45': Sędzia kończy pierwszą połowę meczu. Wynik na razie niezmienny - 0-0. Obie drużyny prezentują się bardzo dobrze, ale brakuje skuteczności w ofensywie.

60': Druga połowa rozpoczęta! Zawodnicy obu drużyn wracają na boisko z nowym zapałem. Kto zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?

76': Żółtą kartkę otrzymuje Ched Evans z drużyny gości po brutalnym wejściu na rywala.

79': Jordan Storey dołącza do kolegi z drużyny i również otrzymuje żółtą kartkę za niebezpieczne zagranie.

90': Sędzia kończy mecz na Carrow Road. Wynik końcowy to 0-0. Pomimo kilku groźnych akcji, żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarza rywali. Kibice są rozczarowani, ale obie drużyny zasługują na uznanie za wyrównany mecz.

Podsumowując, Norwich i Preston zremisowali 0-0 w emocjonującym meczu, w którym obie drużyny miały swoje okazje, ale zabrakło skuteczności w wykończeniu akcji. Kibice na Carrow Road z pewnością mieli okazję zobaczyć zacięte starcie dwóch zmotywowanych zespołów.

Następne mecze dla Norwich: Sheffield Wednesday, Ipswich, Huddersfield.

Następne mecze dla Preston: Huddersfield, Watford, Swansea.